Rolety – zewnętrzne i wewnętrzne

Rolety to dodatkowe elementy, które nie są niezbędne, jednak bardzo przydatne. W naszym salonie w Dąbrowie Górniczej występują w dwóch podstawowych wariantach:

  • wewnętrznym,
  • zewnętrznym.

 

Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Rolety wewnętrzne mają na celu przede wszystkim ochronę pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem. Regulują dostęp promieni słonecznych do wnętrza, dzięki czemu zapewniają komfort jego użytkownikom. Rolety do okien bardzo chętnie wykorzystuje się w biurach – ponieważ skutecznie chronią przed światłem odbijającym się od monitorów. Jednak wiele osób montuje je także w domach prywatnych.

Są tym bardziej popularne, że klienci mogą wybierać pomiędzy wieloma atrakcyjnymi i estetycznymi modelami. Ogromną popularnością cieszą się między innymi rolety dzień-noc, które pozwalają na precyzyjną regulację nasłonecznienia wnętrza. Takie przysłony można łatwo zamontować do przeszkleń drewnianych i aluminiowych. Zwykle nie wymaga to nawet wykonywania otworów w ścianie.

Rolety zewnętrzne są z kolei szczególnie polecane do domów jednorodzinnych oraz do mieszkań znajdujących się na parterze. Można dzięki nim całkowicie zaciemnić wnętrze oraz odizolować je od hałasów dochodzących z zewnątrz. Ich inną ważną funkcją jest ochrona przeciwwłamaniowa. Nowoczesne rolety są wyposażone w wiele skutecznych zabezpieczeń. Montaż takich rolet to zatem doskonały sposób na poprawę bezpieczeństwa w domu lub mieszkaniu. Zapraszamy klientów z Sosnowca, Zawiercia i innych miast do zapoznania się z naszą pełną ofertą rolet okiennych!

twoje okna

Rolety zewnętrzne

Rolety wewnętrzne

twoje okna