Drzwi Do DOMU

Drzwi – wewnętrzne i zewnętrzne

twoje okna

Nie wiesz, na jakie drzwi się zdecydować? Z przyjemnością Ci doradzimy. Szeroki wybór modeli pozwala na dobranie skrzydeł do stylu, w jakim utrzymana jest stolarka okienna lub z PCV, a także do wystroju mieszkania czy wyglądu elewacji domu. Zakup odpowiedniego modelu jeszcze nigdy nie był tak prosty – nie musisz iść na żadne kompromisy pomiędzy estetyką wykonania a parametrami użytkowymi. Nowoczesne drzwi powstają bowiem z wysokiej klasy materiałów i są wykańczane na wiele różnych sposobów, tak aby każdy mógł wybrać produkt, który wpisuje się w jego potrzeby.

Oferujemy bardzo szeroki wybór drzwi, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Zakupione skrzydła zamontuje u Ciebie jedna ze sprawdzonych ekip montażystów. Drzwi są jednym z najważniejszych elementów wykończenia domu. Ich właściwy dobór będzie skutkował wygodą użytkowania i komfortem termicznym, które trwają przez lata.

twoje okna

Najlepszą wizytówką każdego domu są właśnie drzwi, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Każde z nich powinny być solidne, wygodne w użytkowaniu i estetyczne. W przypadku skrzydeł wejściowych warto zwrócić uwagę również na parametry izolacyjne. Jest to bardzo ważne nie tylko dla komfortu termicznego mieszkańców, ale także wpływa na wysokość rachunków za energię cieplną.

Drzwi aluminiowe PPOŻ

Stosowanie drzwi przeciwpożarowych jest obecnie wymagane przepisami w niektórych budynkach. Chodzi między innymi o obiekty użyteczności publicznej – szkoły, urzędy czy kina, ale nie tylko. Zadaniem takich przegród jest spowolnienie rozprzestrzeniania się ognia i dymu, dzięki czemu osoby obecne w budynku mogą szybciej i bezpieczniej opuścić go w razie zagrożenia.

Takie skrzydła muszą spełniać określone normy, które dostarczają informacji na temat czasu, przez jaki muszą zostać nienaruszone. W tym kontekście doskonale sprawdzają się drzwi aluminiowe PPOŻ, ponieważ są wykonane z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur. Producenci zadbali także o ich idealną szczelność, dzięki czemu doskonale chronią przed przedostawaniem się szkodliwego dymu i oparów.

Drzwi aluminiowe PPOŻ są rekomendowane do budynków różnego typu: biur, instytucji czy zakładów przemysłowych. Ich dużą zaletą jest także wygląd – są neutralne wizualnie, dzięki czemu nie zaburzają aranżacji wnętrza, w którym się znajdują. Szukasz takich produktów? Przejrzyj ofertę lub odwiedź nasz salon w Dąbrowie Górniczej.

Niezależnie od tego, jakich drzwi poszukujesz, z przyjemnością Ci doradzimy i zaproponujemy wiele ciekawych opcji do wyboru.