Drzwi – wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi Do DOMU

Najlepszą wizytówką każdego domu są właśnie drzwi, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Każde z nich powinny być solidne, wygodne w użytkowaniu i estetyczne. W przypadku skrzydeł wejściowych warto zwrócić uwagę również na parametry izolacyjne. Jest to bardzo ważne nie tylko dla komfortu termicznego mieszkańców, ale także wpływa na wysokość rachunków za energię cieplną. Specjaliści z naszej firmy w Dąbrowie Górniczej zapewnią Ci fachowe doradztwo w zakresie stolarki drzwiowej.

twoje okna
twoje okna

Drzwi aluminiowe PPOŻ.

Stosowanie drzwi przeciwpożarowych jest obecnie wymagane przepisami w niektórych budynkach. Chodzi między innymi o obiekty użyteczności publicznej – szkoły, urzędy czy kina, ale nie tylko. Zadaniem takich przegród jest spowolnienie rozprzestrzeniania się ognia i dymu, dzięki czemu osoby obecne w budynku mogą szybciej i bezpieczniej opuścić go w razie zagrożenia.

Takie skrzydła muszą spełniać określone normy, które dostarczają informacji na temat czasu, przez jaki muszą zostać nienaruszone. W tym kontekście doskonale sprawdzają się drzwi aluminiowe PPOŻ., ponieważ są wykonane z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur. Producenci zadbali także o ich idealną szczelność, dzięki czemu doskonale chronią przed przedostawaniem się szkodliwego dymu i oparów.

Drzwi aluminiowe PPOŻ. są rekomendowane do budynków różnego typu: biur, instytucji czy zakładów przemysłowych. Ich dużą zaletą jest także wygląd – są neutralne wizualnie, dzięki czemu nie zaburzają aranżacji wnętrza, w którym się znajdują. Szukasz takich produktów? Przejrzyj ofertę naszego salonu w Dąbrowie Górniczej. Zaopatrujemy w drzwi klientów z Będzina, Sosnowca, Zawiercia, Myszkowa i wielu innych miejscowości w solidne i trwałe drzwi PPOŻ. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!