Przejdź do treści

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną. Kluczowymi wartościami jakimi się kierujemy to pełna satysfakcja Klienta i współpraca na lata. Naszym Klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania

Więcej niż okna.

Elementy jak i gotowe produkty stolarki aluminiowej i PCV posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty. Dzięki temu masz pewność, że zamówione u nas produkty są najwyższej jakości i co ważne – bezpieczne.
Okna, drzwi, bramy, rolety, parapety, stolark aluminiowa i ppoż – wszystko w jednym miejscu. Zadzwoń, umów się na bezpłatny pomiar! Możesz też przesłać nam gotowe wymiary na wybrany asortyment! Służymy pomocą!

Nasze Okna, Drzwi, Bramy Garażowe pochodzą od najlepszych producentów w Polsce. Współpracujemy wyłącznie z firmami, co do których mamy 100 % zaufanie, są sprawdzone w wieloletnim użytkowaniu a co najważnejsze – naszym Klientom oferujemy zawsze najnowocześniejsze rozwiązania w najlepszych cenach

Świetna lokalizacja blisko głównych arterii Katowice- Kraków, Sosnowiec – Dąbrowa sprawia,że dojazd do naszej firmy nawet z krańców śląska czy małopolski jest szybki i komfortowy. Pod siedzibą firmy (w Dąbrowie) znajduje się bezpłatny parking.

Neve Energy Panels 05
Wejście do domu
Okno
tools desk

Lokalny LIDER W DZIEDZINIE STOLARKI OTWOROWEJ

Nasz zespół doświadczonych handlowców i sprawdzone ekipy montażowe

Pasja i doświadczenie
twoje okna

Maciej Sobczyk

WłAŚCICIEL

od ponad 20 lat z pasją i doświadczeniem oferuję swoim Klientom najlepsze rozwiązania na rynku budowlanym

Solar Power
Wind
Water
+ 0 %
Efficiency
50 %
Less consumption