Przejdź do treści

Promocja okien

Zachęcamy do skorzystania z oferty specjalnej. Mamy do zaoferowania okna w promocyjnych cenach. Klienci mogą liczyć na wysokiej jakości okna VEKA 82 MD, które wyróżniają się m.in. wysokim poziomem efektywności energooszczędnej. To nowoczesne, 7-komorowe profile okienne o głębokości 82 mm. Proponowane profile występują w wersji z pakietem trzyszybowym oraz trzema uszczelkami (zewnętrzną, wewnętrzną i środkową). Dzięki temu okna zapewniają zarówno doskonałą izolację termiczną, jak i akustyczną. Współczynnik UW (współczynnik przenikania ciepła) wynosi poniżej 0,9 W/(m2K).

Dokładna specyfikacja okien VEKA 82 MD

Dane techniczne okien VEKA 82 MD objętych promocją:
  • kolor: biały;
  • klasa profilu: A;
  • szkło: 4/15/4/18 + CR;
  • listwa: czarna;
  • kolor klamki: biała;
  • uszczelnienie: potrójne, uszczelka czarna.

Profile okienne VEKA produkowane są w klasie A, zgodnie z normą PN-EN 12608. Trzy zespolone szyby skutecznie chronią przed utratą ciepła, co czyni te okna doskonałą propozycją dla wszystkich ceniących energooszczędność. Ich dodatkowym atutem z pewnością jest stabilność, wytrzymałość, a także odporność na uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Naszym klientom oferujemy okna w nowych, promocyjnych cenach, które dodatkowo podlegają negocjacji. Profile dostępne są w różnych wymiarach, dlatego zachęcamy do kontaktu z firmą w celu uzyskania dodatkowych informacji. Nasz doświadczony zespół zapewnia profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich produktów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszej siedziby w Dąbrowie Górniczej oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Opis techniczny z cenami okien: