Przejdź do treści

Szeroka OFERTA OKIEN PCV i ALUMINIOWYCH WSZYSTKICH WIODĄCYCH PRODUCENTÓW

Okna Dąbrowa Górnicza

Oferujemy szeroki wybór okien Dąbrowa Górnicza, co ułatwia podjęcie decyzji dotyczącej wyboru idealnych okien. Na rynku dostępnych jest wiele interesujących modeli, które wyróżniają się nie tylko swoim wyglądem, lecz także technologią wykonania. Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje stolarki. Oferujemy również bramy garażowe Dąbrowa Górnicza. Okna Dąbrowa Górnicza to wysoka jakość wykonania i indywidualne podejście do potrzeb klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i gamie produktów, aby stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze. Daj nam szansę zaprezentowania, dlaczego okna Dąbrowa Górnicza są najlepszym wyborem.

okna pcv dąbrowa górnicza

Rodzaje okien – Dąbrowa Górnicza

Oferujemy okna PCV, drewniane i aluminiowe, każde z nich mające swoje charakterystyczne cechy. Okna PCV to popularny wybór ze względu na swoją doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Tworzywo jest łatwe w utrzymaniu czystości i nie wymaga częstej konserwacji, co sprawia, że są to okna wygodne i praktyczne w użytkowaniu. Okna drewniane natomiast emanują naturalnym pięknem i ciepłem. Idealnie wpisują się w klimat tradycyjnych i eleganckich wnętrz, dodając im wyjątkowego uroku. Drewno jest ponadczasowym materiałem, który charakteryzuje się doskonałą izolacją termiczną. Nasze okna drewniane są starannie wykonane, zapewniając nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość na lata. Jeśli poszukujesz nowoczesnego rozwiązania o minimalistycznym designie, okna aluminiowe są idealnym wyborem. Dzięki wytrzymałości i lekkości aluminiowe okna oferują doskonałą wydajność energetyczną oraz wyjątkową ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ich nowoczesny wygląd doskonale wpisuje się we współczesne aranżacje wnętrz i elewacje budynków.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien?

Wybierając okna do domu, warto pamiętać przede wszystkim o tym, aby miały odpowiedni parametr termoizolacyjności. Wpływają na nią dwa podstawowe współczynniki – przenikalność cieplna „U” oraz stopień przepuszczania energii cieplnej „g”. Normy budowlane określają, że współczynnik „U” nie powinien przekraczać wartości 1,6 W/m2K. Przepuszczalność cieplna „g” z kolei im jest wyższa, tym więcej energii przenika przez szybę okna do pomieszczenia i ogrzewa je. Kupując okna, należy także przeanalizować ilość szyb oddzielających powierzchnie, między którymi znajduje się wpuszczony gaz szlachetny. Zdecydowanie największą izolacyjność cieplną zapewnią profile o trzech komorach.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą okien w Dąbrowie Górniczej, które sprzedajemy jako dystrybutor okien PCV i konstrukcji aluminiowych Twoje Okna.

konstrukcje aluminiowe na zamówienie
twoje okna
konstrukcje aluminiowe na zamówienie

Współpracujemy z:

O poradę warto poprosić ekspertów z naszej firmy w Dąbrowie Górniczej. Z przyjemnością doradzą Ci, czy w Twoim przypadku najlepszym wyborem będą okna PCV, czy lepiej zdecydować się na aluminium lub drewno. Wystarczy, że powiesz nam, jakie są Twoje oczekiwania, a dobierzemy dla Ciebie okna na miarę Twoich potrzeb. Dobierzemy dla Ciebie także elementy dodatkowe, takie jak rolety wewnętrzne i zewnętrzne. Z naszych usług korzystają m.in. klienci z Będzina, Sosnowca, Olkusza, Zawiercia i wielu innych miejscowości.

Produkty sprowadzamy od renomowanych producentów, dlatego mamy pewność, że każdy z nich cechuje się doskonałymi parametrami izolacyjnymi, jest wytrzymały i wygodny w użytkowaniu. Korzystając z naszej oferty, masz zatem pewność, że okna, które wybrałeś, są dopasowane do Twoich potrzeb, a także, że posłużą Ci wiele lat – nie tracą swoich oryginalnych parametrów. Zobacz, co możemy Ci zaproponować, odwiedź nasz salon lub skontaktuj się z nami.