Przejdź do treści
Okna Szczyrk

Okna Szczyrk

Okna w Szczyrku, których sprzedaży się podejmujemy, pełnią w budynku bardzo ważną rolę. Nie są to tylko otwory w ścianie, które chronią przed przedostawaniem się zimna do domu. To bardzo istotny element zarówno aranżacyjny, jak i funkcjonalny. Wpływa istotnie na samopoczucie użytkowników i ich komfort (psychiczny oraz fizyczny). Właśnie dlatego w swojej ofercie mamy tylko najwyższej jakości okna, które powstały z wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu stolarka okienna z naszej oferty zapewnia odpowiedni komfort termiczny i spełnia wszystkie normy narzucone przez Unię Europejską.

Jaką rolę pełnią okna w budownictwie?

Okna przede wszystkim doświetlają pomieszczenia i wpływają na atrakcyjność elewacji. Jeśli są odpowiednio dobrane, pozwalają zmniejszyć rachunki za ogrzewanie. Dodatkowo osoby, które decydują się na panoramiczne przeszklenia, mogą zredukować mostki termiczne i zapobiec utracie ciepła z domu. Warto przy wyborze okien zwrócić więc uwagę na ich parametr przenikania ciepła U. Nie powinien przekraczać wartości 0,8 W/m2K. Do nowoczesnego budownictwa pasywnego polecamy szczególnie okna z szybą składającą się z trzech tafli w ramach z profili wielokomorowych i z wkładkami termoizolacyjnymi.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą okien w Szczyrku, które dystrybuujemy jako dystrybutor okien PCV i konstrukcji aluminiowych Twoje Okna. Zapewniamy dostęp do wysokiej jakości produktów, które spełniają wszystkie normy energooszczędności i pasywności budynków. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy kompleksowym wsparciem!