Przejdź do treści
Okna Rajcza

Okna Rajcza

W naszej firmie oferujemy wysokiej jakości okna energooszczędne, które spełniają wymagające normy jakości oraz bezpieczeństwa. Nasz asortyment łączy estetykę z doskonałymi parametrami, dzięki którym może być montowany w pasywnych domach. Okna, które sprzedajemy, sprawdzą się w rozmiarach standardowych w mieszkaniach oraz w formie większych przeszkleń tarasowych w domach.

Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby zaoferować Klientom okna naprawdę najwyższej jakości o nowoczesnym, atrakcyjnym wyglądzie. Produkty z naszego asortymentu mają przyznany znak CE. Spełniają więc określone parametry w zakresie obciążenia od wiatru, szczelności na wodę opadową, przepuszczalność powietrza czy izolacyjność termiczną.

Jakie okna oferujemy w firmie Twoje Okna?

Nasza oferta okien jest bardzo rozbudowana i obejmuje konstrukcje wykonane z:

  • drewna – mimo że jeszcze niedawno wszyscy wymieniali okna drewniane na te wykonane z PCV, to obecnie materiał ten przeżywa swój renesans. Okna z drewna stosowane są aktualnie w prestiżowych inwestycjach. To produkty wyróżniające się nowoczesnością i oferujące podobne parametry do okien PCV,
  • PCV – ich największym atutem jest atrakcyjna cena w stosunku do jakości. Dodatkowo mają wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych czy substancji chemicznych,
  • aluminium – wykorzystywane nie tylko w budownictwie przemysłowym, ale też jednorodzinnym. Ich zaletą jest niska waga oraz wysoka sztywność czy wytrzymałość.

Proponujemy także okna dachowe obrotowe, uchylno-obrotowe oraz rozwierane na boki.

Bez względu na to, jakich okien poszukujesz, jako dystrybutor okien PCV i konstrukcji aluminiowych Twoje Okna, proponujemy wiele różnorodnych rodzajów tych produktów. Zachęcamy do kontaktu!