Przejdź do treści
Okna Milówka

Okna Milówka

Okna w naszej ofercie to coś więcej niż tylko otwory w ścianie budynku. To ważny element aranżacji oraz estetyki elewacji, który wpływa na samopoczucie i komfort użytkowników domu. Dlatego w swoim asortymencie mamy wyłącznie najwyższej jakości okna, które pochodzą od uznanych producentów. Elementy te mają niezbędne certyfikaty i normy, które potwierdzają ich zgodność z wymogami narzuconymi przez Unię Europejską.

Jaką rolę mają okna w nowoczesnym budownictwie?

Najważniejszą funkcją okien jest doświetlenie pomieszczeń, ale nie można pomijać też fakt, że wpływają na atrakcyjność projektu czy komfort mieszkańców. Odpowiednio dobrane pozwalają ograniczyć wydatki obejmujące ogrzewanie domu. To bardzo istotne, ponieważ współczesne budynki mieszkalne to głównie domy energooszczędne, a na tę pasywność projektu wpływa również fakt, jakie okna się wybierze.

Rola okien w nowoczesnym projekcie jest więc ogromna. Budownictwo to wyróżnia się panoramicznymi przeszkleniami, które optycznie poszerzają pomieszczenia i „otwierają” je na świat. Niestety taka stolarka może powodować większe straty ciepła. Warto więc pamiętać, aby przy wyborze okien, zwracać uwagę na ich współczynnik przenikania ciepła U. Nie powinien przekraczać wartości 0,8 W/m2K. Taką wartość mają nasze okna z szybą z trzech tafli oraz w ramach z profilami wielokomorowymi wyposażonych w specjalne wkładki termoizolacyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą okien w Milówce, które sprzedajemy jako dystrybutor okien PCV i konstrukcji aluminiowych Twoje Okna. Proponujemy wysokiej jakości produkty, które spełniają wszystkie normy energooszczędności i pasywności budynków.