Przejdź do treści
Okna Korbielów

Okna Korbielów

Okna, które sprzedajemy w naszej firmie, przeznaczone są zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych. Skupiamy się na tym, aby w ofercie były wyłącznie okna, które pochodzą od uznanych producentów w całej Polsce. Uwzględniliśmy stolarkę wykonaną z różnych materiałów. Do wyboru są m.in.:

  • okna PCV,
  • okna drewniane,
  • okna aluminiowe,
  • okna dachowe.

Proponujemy najwyższej jakości okna energooszczędne, które spełniają aktualne normy jakości, bezpieczeństwa, a jednocześnie są inspirowane modnym designem. To zarówno tradycyjna stolarka otwierana, jedno- lub dwuskrzydłowa, jak i te nietypowe produkty podnoszono-przesuwne HST.

Co wyróżnia dobre okna?

Wybierając okna do domu, należy przede wszystkim przeanalizować ich izolacyjność. Definiują ją dwa współczynniki – przenikania ciepła U oraz stopnia przepuszczania energii cieplnej g. Współczynnik U nie może wynosić więcej, niż 1,6 W/m2K. Wartość parametru przepuszczalności cieplnej g im wyższa, tym więcej energii przedostaje się przez szyby do pomieszczeń, ogrzewając je.

Przy zakupie okien warto również zwrócić uwagę na ilość szyb, które oddzielają powierzchnie, między którymi wpuszczany jest gaz szlachetny – argon, krypton lub ksenon. Najlepszą izolacyjność cieplną zapewniają profile trójkomorowe.

Jako dystrybutor okien PCV i konstrukcji aluminiowych Twoje Okna, oferujemy najwyższej jakości stolarkę na terenie Korbielowa. Naszą ofertę tworzą wyłącznie produkty, które pochodzą od uznanych marek i mają niezbędne certyfikaty. W efekcie spełniają wymagające normy i warunki bezpieczeństwa. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania całej oferty!