Przejdź do treści
Okna Brenna

Okna Brenna

Oferujemy różnorodne okna, które wyróżniają się wysokim parametrem lambda. W efekcie stolarka z naszego asortymentu pozwala zapobiec utracie ciepła z domu. Proponujemy wiele modeli okien, które wyróżnia estetyka wykonania oraz technologia. Każdy z nich powstaje z solidnych materiałów zapewniających trwałość i długotrwałe zastosowanie. Nasza oferta obejmuje m.in.:

· okna drewniane,

· okna aluminiowe,

· okna PCV,

· okna dachowe.

Jakie okna wybrać?

Wybierając okna, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na ich parametry – rozmiar czy rozmieszczenie. Istotną rolę odgrywa także wysoka jakość wykonania stolarki, która ma przełożenie na energooszczędność, solidność, komfort użytkowania czy atrakcyjny wygląd budynku. Warto także pamiętać o tym, żeby przeszklenia pozwalały uzyskać dużą ilość naturalnego światła do wnętrza.

Dodatkowo trzeba pamiętać o tym, aby zwracać uwagę na to, czy okno zostało przebadane w placówkach badawczych oraz czy ma certyfikaty oraz atesty, które potwierdzają parametry producenta. Aby uzyskać pożądany komfort cieplny w domu, dobrze jest też pamiętać o tym, aby przy wyborze okien zwrócić uwagę na ich szczelność. Stolarka wysokiej jakości powinna chronić przed przewiewami powietrza oraz przenikaniem wody. Termoizolacyjność określana jest współczynnikiem Uw – nie wyższym niż 0,9 W/(m2xK)!

Jeśli szukasz solidnych okien, które zachowają swoje właściwości na długi czas, to nie mogłeś trafić lepiej! Jako dystrybutor okien PCV i konstrukcji aluminiowych Twoje Okna, oferujemy najwyższej jakości stolarkę. Zachęcamy Klientów z Brennej do kontaktu!