Przejdź do treści
Bramy garażowe Żywiec

Bramy garażowe Żywiec

Bramy garażowe z naszej oferty to bogaty asortyment, który Klient dopasuje do swoich wymagań. Dzięki szerokiej palecie kolorów oraz powierzchni, bez problemu dobierze się wygląd bramy garażowej do budynku o klasycznej lub nowoczesnej elewacji. Wszystkie bramy, jakie oferujemy powstały z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Specjalna konstrukcja i zaawansowane technologie zastosowane w bramach sprawiają, że zyskuje się ogromną wygodę! Dodatkowo wyjątkowa elastyczność czy czterostronne uszczelnienia zapewniają wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych i ograniczają straty ciepła.

Jakie bramy garażowe sprzedajemy?

Nasza oferta bram garażowych to różnorodne modele pod względem konstrukcji, materiałów, kolorystyki czy sposobu otwierania tych elementów. Proponujemy m.in.:

  • bramy rozwierane, które otwierają się na zewnątrz, zajmując jednocześnie mniej miejsca w środku garażu,
  • bramy uchylne z innowacyjnymi rozwiązaniami zabezpieczającymi (przed ryzykiem podważenia czy opadnięcia skrzydła bramy).
  • bramy segmentowe o specjalnej konstrukcji otwierania pionowo, która zapewnia oszczędność miejsca przed oraz wewnątrz garażu. Taka brama może zostać zamontowana w każdym otworze i zapewnia nawet o 15 cm większy przejazd w porównaniu z innymi rodzajami,
  • bramy rolowane, które dają możliwość zachowania maksymalnej ilości wolnej przestrzeni. Można je zastosować praktycznie w każdym otworze garażu. W komplecie z taką bramą dostarczany jest także niezawodny napęd.

Jako dystrybutor okien PCV i konstrukcji aluminiowych Twoje Okna na terenie Żywca, oferujemy dostęp do nowoczesnych bram garażowych. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania całej oferty!