Przejdź do treści
Bramy garażowe Wisła

Bramy garażowe Wisła

Bramy garażowe w naszej ofercie to nowoczesne produkty pochodzące od uznanych marek na całym świecie. Dostarczamy bramy w różnorodnej kolorystyce z palety RAL – zgodnie z wymaganiami projektu architektonicznego. Każdy z produktów ma niezbędne zabezpieczenia przed długotrwałą i trudną pracą. W efekcie powierzchnia bram pozostaje w idealnym stanie mimo upływu czasu.

Jakie bramy garażowe sprzedajemy?

W nasze ofercie dostępne są bramy garażowe w odmiennych wzorach, rozmiarach czy kolorystyce. Klienci mogą także dopasować sposób ich otwierania. Pod tym względem wyróżniamy m.in.:

  • bramy segmentowe – najpopularniejszy wybór do domów jedno- i wielorodzinnych. Przemyślana konstrukcja sprawia, że taka brama zapewnia świetną izolację termiczną, akustyczną, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania,
  • bramy rozwierane – dwuskrzydłowe lub jednoskrzydłowe, przeznaczone głównie do użytku w pomieszczeniach gospodarczych i garażach wolnostojących. Cieszą się popularnością w odnowionych budynkach, w których nie ma węgarków bocznych lub nadproża,
  • bramy rolowane – idealny wybór do obiektów z utrudnionymi warunkami zabudowy, a także do miejsc, gdzie użytkownikowi zależy na oszczędności przestrzeni. Konstrukcja tych bram umożliwia zamontowanie w wielu różnych miejscach – na zewnątrz budynku, w środku lub w świetle otworu.

Jako dystrybutor okien PCV i konstrukcji aluminiowych Twoje Okna w Wiśle, proponujemy solidne bramy garażowe, które Klient dopasuje do swojego gustu oraz do projektu architektonicznego. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania całej oferty.