Przejdź do treści
Bramy garażowe Sosnowiec

Bramy garażowe Sosnowiec

Bramy garażowe w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, które powstają z solidnych materiałów. Dzięki zastosowaniu eleganckiej stylistyki i różnorodnej kolorystyki Klient bez problemu dobierze rodzaj bramy do elewacji czy swojego gustu. Każdy z produktów w naszej ofercie spełnia wymogi normy europejskiej PN-EN 13241-1. Barw takich bram jest niezwykle wiele – w wersji klasycznej są białe, dostępne w 7 kolorach preferowanych oraz ponad 200 barwach z palety RAL.

Jakie są rodzaje bram garażowych?

Mówiąc o bramach garażowych, wspomina się głównie o tych segmentowych, uchylnych, rozwieranych i rolowanych. Segmentowe bramy garażowe „chowają się” pod przestrzenią sufitem lub (w przypadku bocznych modeli) – otwierają się na boki. Brama segmentowa składa się z segmentów. Ich powierzchnia przesuwa się w bocznych prowadnicach w górę oraz w dół. W efekcie kierowca może zaparkować auto tuż przed drzwiami bramy lub zaraz za nią we wnętrzu garażu.

Jeśli jednak miejsce pod sufitem w garażu musi zostać wolne, bez problemu sprawdzą się bramy segmentowe boczne, umieszczane na ścianie obok otworu garażowego, a także bramy rolowane (zwijane na wale nad otworem). Każdy z tych rodzajów wyróżnia się wysoką izolacyjnością cieplną i występuje w różnych wzorach czy kolorach. W efekcie bez trudu dopasuje się te produkty do elewacji obiektu.

Jako dystrybutor okien PCV i konstrukcji aluminiowych Twoje Okna na terenie Sosnowca, sprzedajemy wysokiej jakości bramy garażowe. Produkty te są bardzo atrakcyjne cenowo, a dodatkowo zostały wykonane z solidnych materiałów, które zapewnią trwałość konstrukcji na wiele lat.