Bramy garażowe – Będzin

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Będzina i okolic, którzy chcą kupić bramę garażową. Proponujemy wysokiej jakości produkty, które zagwarantują Państwa pojazdom i innym przechowywanym w garażu przedmiotom bezpieczeństwo. Ich funkcjonalna i bezawaryjna automatyka sprawia też, że brama jest niezwykle komfortowa i łatwa w obsłudze. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy dobrać produkty idealnie dopasowane do jego potrzeb oraz oczekiwań. Nasz asortyment zawiera szeroką gamę bram garażowych. Wśród nich bramy segmentowe, rolowane, uchylne i rozwierne. Każdy z systemów dostępny jest w wielu kolorach do wyboru. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oprócz bram do garażu sprzedajemy też drzwi, okna i rolety.

Bramy rolowane

Bramy rolowane, obok segmentowych, są najczęściej wybieranymi bramami garażowymi. Ze względu na dużą wygodę korzystania i funkcjonalność, cieszą się większą popularnością niż na przykład bramy zwijane. Bramy rolowane opierają się na mechanizmie podobnym do tego zastosowanego w roletach okiennych. Składają się z połączonych ze sobą profili tworzących kurtynę nawijaną na wałek. Znajduje się on w skrzynce montowanej nad wjazdem do garażu. Bramy garażowe tego typu mogą posiadać napęd elektryczny lub ręczny. Produkt sterowany elektrycznie jest o wiele wygodniejszy, ale też droższy. Jednakże warto zainwestować w taką bramę, gdyż daje ona ogromny komfort użytkowania.

Jeśli więc chcą Państwo zakupić bramę garażową, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Będzina i innych śląskich miast.